Synchronizacja haseł lub resetowanie haseł dla IBM

Czy chcesz zsynchronizować hasła z Windows /Active Directory do IBM i (AS400)?

FastPass Flex udostępnia rozwiązanie, które umożliwia szybką i łatwą instalację synchronizacji z AD do IBM i.

Nawet jeżeli posiadasz więcej systemów IBM i FastPass Flex przeprowadzi synchronizację za każdym razem, gdy hasła ulegną zmianie, w odniesieniu do wszystkich systemów IBM i użytkownika.

FastPass umożliwia łatwe rozszerzenie synchronizacji haseł dzięki zastosowaniu samoobsługi haseł dla środowiska Windows w przypadku zapomnienia lub zablokowania hasła AD.

Koszt zakupu / wynajęcia / chmury jest elastyczny i zależy od konkretnej konfiguracji. Dodatkowe informacje na temat FastPass Flex można znaleźć tutaj 

 

Czy potrzebujesz bezpośredniej samoobsługi haseł dla IBM i (AS400)?

W wielu sytuacjach konieczne jest posiadanie różnych haseł dla AD oraz dla IBM i. Z przyczyn technicznych lub ze względów bezpieczeństwa konieczne może się okazać udostępnienie użytkownikom możliwości wyboru między samoobsługą haseł Windows (AD) i haseł IBM i, gdy uzyskują oni dostęp do portalu do samoobsługi haseł.

Użytkownicy mogą dysponować jednym hasłem IBM i w obrębie wszystkich systemów IBM i lub mogą posiadać różne hasła dla każdego systemu IBM i.

FastPass Enterprise umożliwia łatwe połączenie z IBM i oraz zdefiniowanie procedur rejestracji oraz uwierzytelniania użytkowników. Dodatkowe informacje na temat FastPass Enterprise można znaleźć tutaj 

FastPass Enterprise umożliwia także przeprowadzenie synchronizacji haseł w przypadku niektórych systemów lub użytkowników oraz bezpośredniego resetowania haseł w przypadku pozostałych systemów. To zapewnia ochronę Twojej inwestycji bez względu na to, co okaże się w przyszłości w odniesieniu do resetowania haseł IBM i.

I Series password Reset

Resetowanie haseł IBM i w przypadku zapomnianych haseł

Nasi klienci